5 ПРИЧИН ЧОМУ НАШІ КЛІЄНТИ ВИБИРАЮТЬ РОБОТУ З НАМИ

 • modules/mod_jb_flexslider/images/img01.jpg

  ДОСВІД РОБОТИ

  Ми працюємо з митними органами з 1997 року. Більш ніж 18-річний досвід дає нам можливість долати всі труднощі при митному оформленні, насамперед враховуючи інтереси наших клієнтів.

 • modules/mod_jb_flexslider/images/img03.jpg

  РОЗУМНА ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

  У максимальному ступені ми зацікавлені у співпраці з нашими клієнтами на постійній основі і готові надати повний комплекс послуг з митного супроводу комерційної діяльності суб'єктам ЗЕД. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід, гнучку систему знижок кожного клієнта і пропонуємо будь-яку, зручну для Вас форму оплати.

 • modules/mod_jb_flexslider/images/img05.jpg

  МІНІМАЛЬНА УЧАСТЬ КЛІЄНТА В ПРОЦЕСІ МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ

  Ми захистимо вас від прямої взаємодії з бюрократичною митною машиною. Самі заберемо документи на вантаж у перевізника і випустимо машину з терміналу. Ви забудете про складнощі переміщення ваших вантажів через митний кордон україни.

 • modules/mod_jb_flexslider/images/img04.jpg

  ОПЕРАТИВНІСТЬ

  Ми гарантуємо виконання всіх поставлених перед нами завдань у встановлені терміни і з максимальною якістю. Попереднє консультування клієнта на етапі підготовки до митного оформлення - один з основних принципів нашої роботи.

 • modules/mod_jb_flexslider/images/img02.jpg

  Широка номенклатура товарів, що оформляються

  У своїй роботі ми не обмежуємося якимись певними групами товарів. Автозапчастини та різні транспортні засоби, будівельні матеріали та обладнання, фарби, лаки, клеї та інші продукти хімічної промисловості, Електрообладнання, дитячі іграшки, медикаменти та медичне обладнання, косметична продукція, обладнання для тваринництва, продукти харчування, рослини і тварини - це далеко не повний перелік того, що ми оформили за час своєї діяльності. Багаторічний досвід декларування різних товарів і взаємодія з митницею допомагає нам виключити помилки при підготовці до декларування вантажу і в процесі митного оформлення.

 

     Присвятіть себе свого бізнесу а митні питання довірте професіоналам

 

Ми не просто займаємося оформленням вантажів на митниці в режимі імпорту або експорту. Ми вирішуємо комплексну задачу проходження Ваших вантажів через митницю. Для успішного проходження цього заходу ми проводимо попередню експертизу Ваших контрактів і товаросупровідних документів, організовуємо отримання усієї необхідної дозвільної документації, оцінюємо і мінімізуємо риски і витрати, пов'язані з особливостями оформлення Ваших вантажів. У разі потреби, погоджуємо з митницею оптимальні для Вас варіанти проходження митних формальностей. І при цьому діємо виключно, у рамках чинного законодавства і практики, що склалася на митниці.

Послуги митного брокера в Києві і Київській області

ТОВ "ВЕЛЕС-БРОК" займається наданням повного спектру послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності вже понад 18 років. Наша компанія надає митні послуги на підставі Ліцензії, яка видана Державною фіскальною службою України. Фахівці компанії "Велес-Брок" вже упродовж досить тривалого часу проводять оформлення експортно-імпортних операцій, ними отримана висока професійна кваліфікація в області зовнішньоекономічної діяльності і досвід роботи в проведенні митного оформлення товарів, а також отримання необхідних дозвільних документів в контролюючих державних органах України.

Наша компанія оформляє вантажі абсолютно в усіх відділеннях Київської міської митниці, Київської митниці (Київська область), а також абсолютно в усіх кур'єрських службах доставки (TNT, DHL, FedEx, EMS, UPS, USPS, Укрпошта). Основним плюсом нашої компанії є досвідчені співробітники. Широкий спектр товарів, що оформляються, і найбагатший досвід роботи в цій сфері дав можливість зайняти ведучі позиції на ринку за надання брокерських послуг.

Найважливішим напрямом діяльності нашої компанії є митно-брокерські послуги високої якості, вартість яких доступна кожному. Фахівці нашої компанії зможуть зробити декларування товару, реєстрацію учасників ВЭД в усіх органах митниці. Також клієнти зможуть звернутися до наших співробітників, які проконсультують з будь-якого митного питання, що цікавить Вас. Ми завжди в курсі змін в законодавстві, і тому завжди обізнані про вимоги органів митниці.

Офіс нашої компанії оснащений сучасною комп'ютерною технікою, професійним програмним забезпеченням, яке постійно оновлюється. Ми використовуємо у своїй роботі сучасні засоби зв'язку і технології, які забезпечують швидке виконання замовлень абсолютно будь-якого рівня складності. Всі вантажі оформляються за допомогою електронного декларування. Усе це дає можливість якнайшвидше вирішувати питання, які виникають під час підготовки, а також проведення митних оформлень, знаходячи оптимальні методи рішення будь-яких поставлених завдань, пропонуючи нашим клієнтам найкращі шляхи виходу з будь-якої виниклої ситуації, виключно у рамках правового поля законодавства України. Ми ніколи не залишаємо наших клієнтів у біді, і за будь-яких умов доводимо митне оформлення до логічного завершення.

Команда складається з 8-ми висококваліфікованих експертів по митному оформленню (багато хто з них є колишніми співробітниками митної служби), які мають відповідну освіту, високу кваліфікацію і багаторічну практику.

Наші постійні клієнти вже змогли оцінити наші професійні якості і величезний практичний досвід персоналу, уважне і дипломатичне відношення до замовників, що сприяє найбільш приємній і продуктивній співпраці. Кожен бажаючий зможе отримати нашу підтримку і допомогу. Ми маємо уявлення про те, як правильно здійснювати процес якісного митного декларування вантажів (товарів) і швидкого проходження усіх стадій митного очищення. Для нас важливий кожен клієнт і ми відповідально виконуємо свою роботу.

Мета роботи нашої компанії - це надання якісних послуг з митного оформлення вантажів з перспективою довготривалої співпраці, взаємовигідної для кожної із сторін. Саме з цієї причини, кожен наш клієнт отримує самий найкращий сервіс, ефективне вирішення будь-якого питання і надійного партнера в нашій особі.

Митні послуги досить трудомісткі і різноманітні, а також вони вимагають широкого спектру знань в різних областях. Митне оформлення товарів є великим комплексом заходів, які необхідно виконати якісно при дотриманні усіх правил. Мінімальна помилка може привести до затримки вантажу і появи непередбачених витрат. Коли митний супровід здійснюють професіонали, то повністю виключаються абсолютно непотрібні ризики.

Девіз нашої компанії: "Швидко. Надійно. Якісно".

Якщо ви звернетеся в нашу компанію, то Ваш вантаж 100% пройде через кордон і зможе вчасно прибути на призначене місце. Довіривши оформлення документів компанії ТОВ "Велес-Брок", ви гарантовано отримаєте відмінний результат.

Перелік митних брокерських послуг, які робить наша фірма:

Реєстрація і облік фізичних і юридичних осіб в митниці;

Підбір кодів УКТ ЗЕД;

Здійснення розрахунку митних платежів;

Проведення консультацій за рішенням питань, що стосуються митного оформлення товарів (вантажів);

Складання зовнішньоекономічних договорів, а також їх редагування;

Проведення митного оформлення імпортних товарів в митних органах;

Допомога в оформленні дозвільних документів;

Наш митний брокер отримує документи у Вашого перевізника на митному терміналі і при необхідності сам випустить машину із зони митного контролю, зекономивши при цьому час Ваших співробітників.

За погодженням оформляємо вантажі у святкові і вихідні дні.

  Завдяки роботі нашої компанії ви зможете позбавити себе від непотрібних турбот і проблем. Присвятіть себе своєму бізнесу, а проведення митного оформлення і здійснення усіх митних формальностей довірте професіоналам.

  З нами межі для Вашого вантажу - не перешкода!

Відправити запит

Відгуки наших клієнтів

Гарне обслуговування + дуже важливо - потрібна і кваліфікована консультація - дякую.

Вікторія

Власник малого бізнесу

Новини

На Закарпатті митники оформили фуру з елітним алкоголем на понад 1 млн грн як баштовий кран

Детальніше...

АПИТУ: нелегальный импорт IT-товаров в Украину зашкаливает

Детальніше...

В украинскую таможню нужно нанимать иностранцев

Детальніше...

У податковій службі та прокуратурі бракує кадрів через люстрацію

Детальніше...

Наші клиенті

 • 1 Акзо Нобель.jpg
 • 2 impr_rocla_(1).jpg
 • 3 Derby.jpg
 • 4 mira.png
 • 5Magneti_Marelli.png
 • agritech.jpg
 • boro_plus_logo.png
 • Daltec-Logo.png
 • Fenox_logo.JPG
 • Fibrolux.jpg
 • Hola avtoparts.png
 • hsw.jpg
 • icla_logo.jpg
 • IKAROV.jpg
 • kerbl.png
 • logo-lb.png
 • logo MB.png
 • Logo_delfa.png
 • MATTEL.png
 • Monoflo_logo.jpg
 • MS Schippers.png
 • pulver-logo-white.png
 • ROCS.jpg
 • rotecna-logo-cat.png
 • sikkens_logo.png
 • WEEN.png
 • zdrovit-logo.jpg

Соц мережі

fb   vk     tw

Як нас знайти

JoomShaper