Митно-брокерські
Послуги

Про нас

Присвятіть свій час розвитку власного бізнесу, а митні питання довірте професіоналам!

Вітаю Вас на нашому сайті! Ми працюємо з митними органами з 1997 року. Більш ніж 25-річний досвід дає нам можливість долати усі труднощі при митному оформленні вантажів, передусім враховуючи інтереси наших клієнтів.

Ми не просто займаємося оформленням вантажів на митниці в режимі імпорту або експорту. Ми вирішуємо комплексну задачу проходження Ваших вантажів через митницю. Для успішного проведення цього заходу ми робимо попередню експертизу Ваших контрактів і товаросупровідних документів, організовуємо отримання усієї необхідної дозвільної документації, оцінюємо і мінімізуємо риски і витрати, пов'язані з особливостями оформлення Ваших вантажів. У разі потреби, погоджуємо з митницею оптимальні для Вас варіанти проходження митних формальностей. І при цьому діємо виключно, у рамках чинного законодавства і практики, що склалася на митниці.

Сподіваюсь Вам сподобається працювати з нашою компанією, а я особисто докладу всі зусилля, щоб всі наші послуги були надані Вам на найвищому рівні, а ви стали нашим постійним клієнтом. 

З повагою!

Директор ТОВ "ВЕЛЕС-Брок" Олексій Д'яченко

Image
Image

Допоможемо вам з розмитненням!

Ми проаналізуємо документи на стадії укладання угоди ЗЕД, перевіримо документи на завантаження і надамо практичні поради як уникнути зайвих витрат і простоїв.
Наше завдання зняти з вас всі проблеми з митницею та не витрачати свій час та нерви на бюрократію. Всі питання з митницею ми беремо на себе!
Наша ефективна команда та досвід дозволяє прорахувати максимально швидкий путь для розмитнення вашого товару або вирішення іншого питання на митниці.
почати просто

СХЕМА РОБОТИ З НАМИ

1 ЕТАП
1 ЕТАП

Підготовчий етап

Отримання, перевірка та коригування за необхідності отриманих від замовника документів. Підбір кодів товару та розрахунок необхідних митних платежів.
2 ЕТАП
2 ЕТАП

Підготовка вантажної митної декларації (ВМД)

Уточнення необхідної інформації та переліку документів для правильного заповнення ГТД
3 ЕТАП
3 ЕТАП

Оформлення ГТД у митниці

Отримання документів від перевізника, внесення їх у ГТД та подання її на митницю для оформлення.
СТАТИСТИКА

ООО "Велес-Брок" десятиріччя

Ми працюємо для своїх клієнтів понад 2 десятиріччя, за цей термін у нас є багато досягнень: розмитнені майже пів мільйону тонн вантажів для наших клієнтів. Приєднуйтесь і ви! 

0
років досвід роботи
0
і більше клієнтів
0
оформлених декларацій
0
тонн розмитнених вантажів

ФОРМА ДЛЯ ЗВ'ЯЗКУ

Чим більше додаткової інформації тим легше нам прорахувати розмитнення
Чим більше додаткової інформації тим легше нам прорахувати розмитнення

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

На якому етапі краще звертатись до митних брокерів?
Що раніше, то краще. Найправильніше звертатися на етапі планування поставки. Попереднє консультування клієнта на етапі підготовки до митного оформлення – один із основних принципів нашої роботи, що дозволяє уникнути величезної кількості проблем та втрат.

ПОСЛУГИ МИТНОГО БРОКЕРА В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Ми не просто займаємося оформленням вантажів на митниці в режимі імпорту або експорту. Ми вирішуємо комплексну задачу проходження Ваших вантажів через митницю. Для успішного проходження цього заходу ми проводимо попередню експертизу Ваших контрактів і товаросупровідних документів, організовуємо отримання усієї необхідної дозвільної документації, оцінюємо і мінімізуємо риски і витрати, пов'язані з особливостями оформлення Ваших вантажів. У разі потреби, погоджуємо з митницею оптимальні для Вас варіанти проходження митних формальностей. І при цьому діємо виключно, у рамках чинного законодавства і практики, що склалася на митниці.

ТОВ "ВЕЛЕС-БРОК" займається наданням повного спектру послуг у сфері зовнішньоекономічної діяльності вже понад 25 років. Наша компанія надає митні послуги на підставі Ліцензії, яка видана Державною фіскальною службою України. Фахівці компанії "Велес-Брок" вже упродовж досить тривалого часу проводять оформлення експортно-імпортних операцій, ними отримана висока професійна кваліфікація в області зовнішньоекономічної діяльності і досвід роботи в проведенні митного оформлення товарів, а також отримання необхідних дозвільних документів в контролюючих державних органах України.

Наша компанія оформляє вантажі абсолютно в усіх відділеннях Київської міської митниці, Київської митниці (Київська область), а також абсолютно в усіх кур'єрських службах доставки (TNT, DHL, FedEx, EMS, UPS, USPS, Укрпошта). Основним плюсом нашої компанії є досвідчені співробітники. Широкий спектр товарів, що оформляються, і найбагатший досвід роботи в цій сфері дав можливість зайняти ведучі позиції на ринку за надання брокерських послуг.

Найважливішим напрямом діяльності нашої компанії є митно-брокерські послуги високої якості, вартість яких доступна кожному. Фахівці нашої компанії зможуть зробити декларування товару, реєстрацію учасників ВЭД в усіх органах митниці. Також клієнти зможуть звернутися до наших співробітників, які проконсультують з будь-якого митного питання, що цікавить Вас. Ми завжди в курсі змін в законодавстві, і тому завжди обізнані про вимоги органів митниці.

Офіс нашої компанії оснащений сучасною комп'ютерною технікою, професійним програмним забезпеченням, яке постійно оновлюється. Ми використовуємо у своїй роботі сучасні засоби зв'язку і технології, які забезпечують швидке виконання замовлень абсолютно будь-якого рівня складності. Всі вантажі оформляються за допомогою електронного декларування. Усе це дає можливість якнайшвидше вирішувати питання, які виникають під час підготовки, а також проведення митних оформлень, знаходячи оптимальні методи рішення будь-яких поставлених завдань, пропонуючи нашим клієнтам найкращі шляхи виходу з будь-якої виниклої ситуації, виключно у рамках правового поля законодавства України. Ми ніколи не залишаємо наших клієнтів у біді, і за будь-яких умов доводимо митне оформлення до логічного завершення.

Команда складається з 8-ми висококваліфікованих експертів по митному оформленню (багато хто з них є колишніми співробітниками митної служби), які мають відповідну освіту, високу кваліфікацію і багаторічну практику.

Наші постійні клієнти вже змогли оцінити наші професійні якості і величезний практичний досвід персоналу, уважне і дипломатичне відношення до замовників, що сприяє найбільш приємній і продуктивній співпраці. Кожен бажаючий зможе отримати нашу підтримку і допомогу. Ми маємо уявлення про те, як правильно здійснювати процес якісного митного декларування вантажів (товарів) і швидкого проходження усіх стадій митного очищення. Для нас важливий кожен клієнт і ми відповідально виконуємо свою роботу.

Мета роботи нашої компанії - це надання якісних послуг з митного оформлення вантажів з перспективою довготривалої співпраці, взаємовигідної для кожної із сторін. Саме з цієї причини, кожен наш клієнт отримує самий найкращий сервіс, ефективне вирішення будь-якого питання і надійного партнера в нашій особі.

Митні послуги досить трудомісткі і різноманітні, а також вони вимагають широкого спектру знань в різних областях. Митне оформлення товарів є великим комплексом заходів, які необхідно виконати якісно при дотриманні усіх правил. Мінімальна помилка може привести до затримки вантажу і появи непередбачених витрат. Коли митний супровід здійснюють професіонали, то повністю виключаються абсолютно непотрібні ризики.