Допомога в отриманні дозвільних документів

Допомога в отриманні дозвільних документів

Допомога в отриманні дозвільних документів

При переміщенні партій товару через кордон держави особи, якій вони належать, зобов'язані здійснити процедуру митного оформлення вантажів. Оформлення є рядом юридичних дій, після проведення яких вантажі можна буде перевести через кордон і використати відповідно до заявленого режиму.

Вимоги законодавства відносно вантажів, що переміщуються через державні кордони, такі, що практично будь-якому митному вантажу потрібний той або інший пакет супровідних документів.

Дозвільні документи видаються відповідними організаціями і містять підтвердження того, що переміщувані товари не представляють небезпеки для здоров'я споживачів. Для того, щоб представники екологічної, ветеринарної, фито-карантинной і інших контролюючих служб могли переконатися у безпеці вантажу, продукцію, яка міститься у ньому, піддають ряду тестів. Перевіряється вона на відповідність нормам, встановленим для кожної групи товарів. Приміром, харчові продукти проходять санітарно-епідеміологічний контроль. За умови успішного проходження усіх видів контролю, власники вантажу отримують документи про відповідність продукції нормам.

К примеру, пищевые продукты проходят санитарно-эпидемиологический контроль. При условии успешного прохождения всех видов контроля, владельцы груза получают документы о соответствии продукции нормам.

Державні органи, які займаються контролем товарів, прагнуть постійно удосконалювати якість своєї експертизи. Частенько це призводить до того, що норми, якими вони керуються при проведенні різних видів контролю, постійно змінюються. Перевізники вантажів не завжди можуть зорієнтуватися в різноманітті законодавчих актів, які мають безпосереднє відношення до їх діяльності.

Імпортні і експортні потоки нерідко затримуються при проходженні митного контролю. Зриви термінів постачання товарів - ця завжди неприємна подія, як для постачальників, так і для покупців. Але у випадку з харчовими або іншими продуктами, що псуються, затримки при оформленні дозвільних документів загрожують великими фінансовими втратами.

Компанія ТОВ "ВЕЛЕС-БРОК" успішно займається консалтинговими послугами у сфері митного оформлення вантажів. Наші фахівці володіють актуальною інформацією про чинні законодавчі акти і завжди готові надати детальну консультацію. Ми точно знаємо, які саме дозвільні документи потрібні для перевезення вашого вантажу через кордон, і як їх оформити без зайвого клопоту і втрати часу. Наша компанія надає консультації для учасників ринку, що експортують і імпортують вантажі.

Якщо ви хочете оформити дозвільні документи точно в строк, довірте допомогу в здійснення цієї процедури нам. З компанією "ВЕЛЕС-БРОК" ви не лише заощадите час, але і позбавитеся від безлічі клопоту. З нами процедура оформлення імпортних і експортних митних вантажів не стане причиною затримок і, як наслідок, фінансових втрат.

Успішна співпраця нашої компанії з організаціями і установами, які займаються оформленням документів і проведенням експертиз для митних вантажів, дозволяє нам ефективно сприяти безперешкодному провезенню партій товарів через кордон.