ВИЗНАЧЕННЯ КОДУ ТН ЗЕД (УКТ ЗЕД) ТОВАРУ

Консультації з питань ЗЕД та митного законодавства України

Консультації з питань ЗЕД та митного законодавства України

Для успішного проведення торгових операцій на міжнародних ринках необхідно добре розбиратися в правилах  міжнародної торгівлі, знати принципи ведення бізнесу, перевезення вантажів і процедуру митного оформлення. Компаніям, які тільки но починають свою діяльність на міжнародному рівні знадобиться допомога фахівців з ЗЕД (зовнішньоекономічній діяльності).

Митне законодавство України складається із законів, наказів і інших нормативно-правових документів, а також безлічі інструкцій розроблених для внутрішньої роботи митних органів, які не завжди знаходяться у відкритому доступі. Але як відомо "Не знання законів - не звільняє від відповідальності".

Консультації за митним законодавством і питаннями зовнішньоекономічної діяльності допоможуть пропрацювати різні варіанти і схеми доставки вантажу, вибрати найбільш оптимальний варіант  митного оформлення і уникнути різних накладок і ситуацій, з якими можуть зіткнутися підприємці.

Митно-брокерська компанія "ВЕЛЕС-БРОК" надає широкий спектр митних послуг і допомогу в оформленні необхідної документації. Митні брокери компанії - це професіонали, які мають знання, навички, технологічні ресурси для оперативного і злагодженого виконання узятих на себе зобов'язань.

Фахівці компанії запропонують Вам найбільш оптимальний спосіб укладення угоди і підготовки усіх необхідних документів, щоб в процесі проведення митного очищення додаткових питань не виникало. Правильне оформлення зовнішньоекономічних контрактів, підготовка дозвільних документів, знання оподаткування і інших правових нюансів, в яких буває дуже непросто розібратися навіть найдосвідченішим компаніям у сфері міжнародної торгівлі, є безперечними і основними перевагами для побудови ефективного бізнесу компанії за кордоном. Наші фахівці допоможуть оптимізувати систему роботи, підібрати найбільш відповідну схему експортно-імпортної операції, спираючись на чинне законодавство України і багаторічний досвід роботи у цій сфері.

Враховуючи свій багатий і позитивний досвід, фахівці нашої компанії проводять консультації за митним законодавством України, і пропонують наступні послуги:

  • Консультування із загальних питань ВЭД; 
  • Консультування з питань різних митних режимів, класифікації товарів, імпортно-експортних операцій;
  • консультування по митних режимах перевезення вантажів і допомога в підборі умов постачання Incoterms 2010;
  • Консультування з питань нетарифного регулювання (сертифікати, ліцензії і інші дозвільні документи);
  • Допомога в підборі коду УКТ ВЭД;
  • Розрахунок митних платежів, податків і зборів;
  • Підготовка пакету документів для підтвердження заявленої митної вартості;
  • Консультації з питань порушення митного законодавства України.

Консультації фахівців компанії завжди обгрунтовані і підкріплені посиланнями на закони і нормативні акти. При вивченні питання завжди використовується індивідуальний підхід, аналізується ефективність процесу, застосовуються оптимальні рішення, які дозволять скоротити витрати і відповідно підвищити рентабельність зовнішньоекономічної діяльності підприємства.

Якщо у Вас виникають питання по підготовці постачання - дзвоніть! Допоможемо.

По вашому бажанню консультації можуть проводитися в офісі, по телефону або ж по електронній пошті

Отримайте консультацію експерта прямо зараз!