Складання та редагування зовнішньоекономічних договорів

Складання та редагування зовнішньоекономічних договорів

Складання та редагування зовнішньоекономічних договорів

Зовнішньоекономічний договір (контракт)

Згідно вимог законодавства України і практики, що склалася, необхідною умовою ведення зовнішньоекономічної діяльності є укладення письмово зовнішньоекономічного договору (контракту) між резидентом України і нерезидентом.

До процесу підготовки зовнішньоторговельного договору необхідно підходити з усією серйозністю і відповідальністю. Організацію зовнішньоекономічної діяльності підприємства слід розпочинати з усебічної оцінки і обгрунтування доцільності виходу на міжнародні ринки. Якщо в результаті проведеного аналізу рішення було прийняте на користь здійснення зовнішньоторговельних операцій, проведений попередній аналіз ринку, досягнуті перші домовленості з іноземним контрагентом, самий час приступити до підготовки і укладення договору міжнародного купівлі-продажу.

Що таке зовнішньоекономічний договір?

Зовнішньоекономічний договір (контракт) - письмово оформлена угода між компанією-резидентом суб'єктом ЗЕД і іноземним контрагентом, що визначає порядок здійснення, зміни або припинення їх економічної взаємодії. При укладенні такого контракту сторони повинні враховувати законодавства обох країн і міжнародні правові норми.

Складання зовнішньоекономічного контракту повинне відбуватися відповідно до Закону України від 16.04.1991 № 959 - XII "Про зовнішньоекономічну діяльність" (ст.6), Наказа  Міністерства економіки і з питань європейської інтеграції України  від 6 вересня в 2001 р. N 201. "Про затвердження Положення про форму зовнішньоекономічних договорів (контрактів)" Існують різні види міжнародних контрактів. На практиці найчастіше всього зустрічається договір купівлі-продажу - зовнішньоторговельний контракт.

Грамотно складений зовнішньоекономічний договір економить час і засоби партнерів і як правило має вирішальне значення при визначенні митної вартості переміщуваних через митницю вантажів, прискорює процедуру їх оформлення вцілому. І, навпаки, неправильне складання цього документу спричиняє за собою ряд ризиків :

  • виникнення розбіжностей із зарубіжними партнерами;
  • труднощі з переказом грошових коштів;
  • накладення штрафних санкцій, яких можна було б уникнути;
  • проблеми при митному оформленні вантажів;

 

Митна консультація в питаннях складання і редагування зовнішньоекономічних договорів (контрактів) від митно-брокерської компанії "ВЕЛЕС-БРОК" ефективно допоможе Вам в рішенні митних проблем, при веденні ВЭД. Ми надамо Вам необхідну і компетентну інформацію з питань, що цікавлять Вас :

  • правові основи і порядок укладення зовнішньоекономічного договору
  • правильний вибір умов постачання згідно Инкотермс (INCOTERMS)
  • визначення умов платежу по зовнішньоекономічному контракту.
  • вибір умов прийняття-здачі товару (робіт, послуг).
  • узгодження відповідальності сторін.

 

Для наших клієнтів консультації проводяться на безкоштовній основі. Чим раніше Ви звернетеся до нас, тим ефективніше буде наша допомога.

 

Фахівці нашої компанії  спираючись на величезний практичний досвід допоможуть Вам з усім професіоналізмом скласти або провести ретельний аналіз запропонованого Вами зовнішньоекономічного контракту на предмет відповідності його вимогам митного законодавства і у разі потреби відредагувати його.

Проведення консультації нашими митними брокерами, стануть не лише серйозною допомогою і опорою для новачків у сфері ВЭД але і позбавить Вас від необгрунтованих ризиків і несподіваних проблем, пов'язаних з процесом митного оформлення. Процедура здійснення експорту і імпорту товарів досить дорога і трудомістка, крім того, вона вимагає певних економічних, юридичних і маркетингових знань, які можуть Вам надати тільки кваліфіковані і досвідчені фахівці, діяльність яких нерозривно пов'язана з цією сферою.

Саме тому, наші брокери, готові запропонувати Вам якісну, своєчасну і оперативну допомогу у вирішенні митних питань, яка повністю відповідатиме  вимогам митного законодавства.

Якщо у Вас з'явилися необхідність скористатися нашою допомогою, будь ласка, у будь-кому час зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:  по телефонах, по e - mail, або через соціальні мережі

Ви можете ознайомитись с Інкотермс 2000