Розрахунок митних платежів

Розрахунок митних платежів

РОЗРАХУНОК МИТНИХ ПЛАТЕЖІВ

Митні платежі - одна з найважливіших складових для розрахунку рентабельності, а дуже часто і доцільності, проведення імпортно-експортної угоди. Вони складаються з ПДВ (податку на додану вартість); імпортних/експортних мит; акцизних зборів; платежів за зберігання товарів.

Стягуються митні платежі при проведенні митних формальностей пов'язаних з ввезенням або вивезенням товару на територію країни. Оплачується такий платіж, як правило, власником переміщуваних товарів або фірмою, що має брокерську ліцензію на надання митних послуг. Украй бажано визначити суму митних зборів, або просто розрахувати розмитнення заздалегідь. Це дозволить уникнути неприємних сюрпризів на кордоні і визначити доцільність угоди.

ОНЛАЙН РОЗРАХУНОК МИТНОГО ЗБОРУ

Для того, щоб швидко розрахувати митний збір, скористайтеся он-лайн калькулятором. Для розрахунку митних платежів Вам потрібно визначення коду УКТ ЗЕД, знати валюту контракту і суму у валюті, що підлягає до сплати за товар, що цікавить Вас. Введіть необхідні параметри і через декілька секунд ви отримаєте готовий результат. Розрахунок носить ознайомлювальний характер, оскільки товари можуть мати ту або іншу специфіку, пільгові, повні або преференційні тарифи (ставки мита) нарахування платежів

ТОВ "ВЕЛЕС-БРОК" - швидке розмитнення товарів

Наша компанія пропонує послуги з розмитненню і гарантує висококваліфіковане і швидке оформлення. Наші митні брокери швидко і безпомилково визначать код товару УКТ ЗЕД, перевірять ставки мита, залежно від країни походження і зможуть розрахувати суму митних платежів. Ми допоможемо уникнути неприємних наслідків і простежимо за точним дотриманням правил і формальностей. Послуги з митного оформлення, які надає наша компанія, включає надання повного пакету сервісу. Складність процедури оформлення не має значення. Наші брокери стежать за змінами в митному законодавстві. Ми допоможемо знизити риски, пов'язані з проходженням процесу митного оформлення.

Послуги з митного оформлення від нашої компанії - це:

  • Розрахунок сум митних платежів товарів, розміру зборів і мита;
  • Підготовка необхідної документації для митниці;
  • Оформлення супровідної документації;
  • Визначення коду товару по Українському класифікаторові товарів ЗЕД;
  • Отримання дозвільної документації : сертифікатів, висновків, дозволів, узгоджень і ін.;
  • Контроль процесу митного оформлення;
  • Надання консультацій з питань оформлення;
  • Захист інтересів клієнта.