Акредитація на митниці

Акредитація на митниці

АКРЕДИТАЦІЯ НА МИТНИЦІ (ПОСЛУГИ РЕЄСТРАЦІЇ)

Перше знайомство з митницею для підприємства, яке тільки починає свій тернистий шлях на ниві зовнішньоторговельної діяльності, розпочинається з процедури під назвою акредитація на митниці. Акредитація на митниці - реєстрація об'єкту господарської діяльності в митних органах і як результат внесення в реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами, в електронній базі ДМСУ. Це первинна дія, оскільки без неї просто технічно неможливо зробити жодного подальшого кроку щоб провести митне оформлення вантажу. Відповідно до законодавства України проводити акредитацію можна у будь-якій, зручній для Вас митниці.

Отже, Ви визначилися, що Вам потрібна акредитація на митниці. Ми з радістю зможемо допомогти в цьому! Наші фахівці своєчасно і уважно стежать за усіма змінами законодавчої бази і з задоволенням проведуть реєстрацію Вашого підприємства у митних органі швидко і якісно.

Звертаючись до нас, Ви отримаєте вичерпну консультацію відносно питань підготовки акредитації, а також зможете скористатися допомогою професіоналів, які як ніхто інший, знають усі тонкощі проходження цієї процедури.

Реєстрація в митниці робиться відповідно до Наказу Міністерства Фінансів від 15.06.15 № 552 "Про затвердження порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами" в редакції Наказу Міністерства фінансів № 242 від 29.04.2021

Згідно цього документу процедура акредитації сильно спростилася і тепер для реєстрації необхідно подати заяву, заповнену за формою з наказу. Заява подається в друкованому вигляді на папері безпосередньо у відповідний відділ митниці, або за допомогою засобів електронного зв'язку на адресу інформаційного порталу ДМСУ з використанням необхідного програмного забезпечення (яке є у нас) з використанням персонального електронного цифрового підпису (ЕЦП), з посиленими сертифікатами відкритих ключів директора фірми - заявника.

Якщо не було виявлено ніяких порушень або невідповідностей між інформацією в заяві і в різних базах даних, з якими вона звіряється, то в паперовому варіанті або при електронному поданні практично відразу можна отримати виписку з реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами.

Вітаємо! З цієї миті Ви прийняті у велику сім'ю суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності і сміливо можете займатися експортно-імпортними операціями.

У разі виникнення змін в даних особи, яка здійснює операції з товарами, ця особа, або її представник звертається з заявою у відповідний відділ митниці безпосередньо, або засобами електронного зв'язку, для проведення модифікації (переаккредитации).

Процедура акредитації (реєстрації) може мінятися, тому за більш детальнішою інформацією звертайтеся до наших фахівців. Ми допоможемо Вам зібрати потрібні документи, заповнити необхідні заявки для проведення акредитації на митниці, щоб цей процес пройшов для Вас швидко, безболісно і практично непомітно.